KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14912005
nr 1491 2005
Leif Skoglöf
(f. 1949), Sverige
Etsning, Af Chapman, Stockholm. Signerad, numrerad 11/50, daterad 1975. Bildmått: 44x57 cm, yttermått inklusive ram: 54x66 cm
Leif Skoglöf, svensk målare och grafiker född i Enköping 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:15:33
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Leif Skoglöf
Läs mer om Leif Skoglöf